• SEO Şefi
  • Seo Danışmanlığı
  • Optimizasyon Çözümleri
Yeni google webmaster sitesi

Yeni google webmaster sitesi duyuruldu

Yeni google webmaster sitesi duyuruldu. 2016 yılında google’den sürekli yenilikler gelmeye devam ediyor. Yeni webmaster sitesi duyurusu yapıldı.

Webmaster ve SEO uzmanlarına googleden gelen destek 2016 yılında bilgi yönünden zengin bir yıl geçireceğimizi gösteriyor. Ziyaretçilerin eğilimlerini ve ziyaretçiler için daha iyi bir web sayfası oluşturmanın temellerinin anlatıldığı geniş döküman arşivini mutlaka okumakta fayda var. Her 1 saatlik çalışma ile üst düzey web sayfası sahibi olmanın tekniklerinin yayınlandığı blogta bir çok tavsiye ve doğru kullanım teknikleri anlatılmaktadır. Sitenizi en üst düzeye taşımak için sadece yönergeleri takip etmeniz yeterli olacaktır.

google webmasters

Yeni google webmaster sitesi destekleri

Sitenin içeriği destek kaynaklarını web sitenizde, birlikte sorunları gidermek için SEO öğrenme materyalleri arama sıralaması yüksek kalitede sitesi oluşturmak ve geliştirmek için, ve bağlantı fırsatları up-to-date ekibimize ve webmaster topluluğu ile kalmak. Aynı zamanda gibi yeni özellikler içeriyor:

  • Webmaster sorun giderici: sitenize taşımak veya arama konsolunda bir ileti anlamak için adım-adım kılavuzu ihtiyacınız var? Sorun giderici Google Arama ve Google Arama konsolunda sitenize bu ve diğer ortak sorunları cevap yardımcı olabilir.
  • Popüler kaynaklar: popüler Google Webmaster YouTube videoları, blog yazılarını ve forum dişler için mi arıyorsunuz? İşte en iyi kaynakların bir küratörlüğünü listesi – bu gibi dillerde genelinde farklılık gösterebilir.
  • Etkinlik takvimi: ofis saatleri için veya size en yakın canlı olay online ekibimizden birini karşılamak ister misiniz? Biz ofis saatleri ve dünya çapında birden çok dilde etkinlik.

Kontrol etmek için google.com/webmasters

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı.

responsive temanın seo üzerindeki etkileri
Responsive tasarımın seo üzerindeki etkileri ...
Geri
Google News Kaydı Nasıl Yapılır ? ...
İleri
Google News
YORUM YAZIN