• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Web Tasarım Hizmetleri

Web Tasarım Hizmetleri, güncel web teknolojileri, yazılımlar ve geliştirmelere sahip modern tasarımlar kullanırak SEO dostu bir web sitesine sahip olma zamanınız geldi. Türkiye’nin en büyük dijital pazarlama firması olarak web alanında sahip olduğumuz tecrübeleri kullanarak kusursuz web tasarımları ortaya çıkartıyoruz. Web Tasarımları hazırlarken SEO uyumlu olmasına ve arama motorlarının önerdiği kod, şema yapısında hazırlarız. İkincil olarak ise tasarımın kullanılacağı sektörü en iyi anlatan, geri dönüşüm oranın yüksek olacağı bir şema ortaya çıkartırız. Grafik ekibimiz ise belirlediğimiz stratejiler doğrultusunda modern tasarımınızı ortaya çıkartır.

Günümüzde web tasarım hizmetlerini birçok firmadan alabilirsiniz ancak hiçbiri SEO uyumlu olma garantisi vermez. Biz ise tamamen arama motoru dostu kısa sürede başarılar elde edebileceğiniz, ziyaretçilerinizi etkileyecek, marka ve itibarınızı yükseltecek eşsiz tasarımlar sunuyoruz.

Web Tasarım E-ticaret Çözümleri

Firmamız size özel geliştirdiği yazılımlarla e-ticaret alanında yapılması gereken tüm çalışmaları tek bir paket halinde size sunuyor. Eğer yeni bir girişimci iseniz tasarım, kurulum, arama motoru optimizasyonu, sosyal medya danışmanlığı, içerik optimizasyonu ve itibar yönetimi desteği vererek tüm işlerinizi biz hallediyoruz. Size sadece ürünleri satın alan müşterilere yollamak kalıyor.

Müşteri Çözümleri

Hazırladığımız web tasarımlarına ek olarak, sosyal medya desteği, arama motoru optimizasyonu ve içerik çalışmaları yaparak kısa sürede binlerce müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Yani e-ticaret siteme nasıl müşteri kazanırım sorusunu asla düşünmek zorunda kalmıyorsunuz.

Mobil Uygulamalar

Mobil cihazlarda kolay erişim ve marka değerleri için size özel uygulamalar geliştiriyoruz. Siteniz %100 mobil dostu olmasının yanı sıra talep etmeniz halinde IOS ve Android mağazalarında bulunacak uygulamalarınızı geliştiriyoruz.

Email Pazarlama

E-mail pazarlama stratejisi ile düzenlediğiniz kampanyaları, yenilikleri kısa sürede binlerce insana etkili yöntemlerle ulaştırabiliriz.

PHP ve JS Geliştirmeleri

Yazılım geliştirme ekibimiz: PHP, Drupal, Python, JavaScript/ jQuery ve daha fazla modern teknolojileri kullanarak tasarımınızı özel olarak geliştirir.

Tasarımınız rakip analizleri yapılarak tamamlanır. Rakiplerinizin sahip olmadığı, müşterilerin talep ettiği özellikler eklenerek her zaman önlerinde olmanızı sağlarız. Mobil uyumlu hazırlanan tasarımlarla her akıllı cihazdan, tüm tarayıcılardan müşterileriniz kolayca sitenize erişir.

Web Site Güvenliği

Müşterilerin öncelikli arzuları alışveriş yaptıkları sitelerin güvenilir olmasıdır. Ekibimiz oluşabilecek tüm güvenlik açıklarını test ederek önlemler alır.

Yaptığımız tüm çalışmalar açık kaynak kodlarıyla hazırlamaktadır. İstediğiniz zaman yeni geliştirmeler, eklemeler, güncel teknolojilerle yenilenmeleri kolaylıkla yapılmaktadır.

Hakkında

potasyum

Semrush Rakip Analizi
Semrush Rakip Analizi ...
Geri
Online itibar Yönetimi ...
İleri
İtibar Yönetimi Hizmeti
YORUM YAZIN

Yorumlar kapatıldı.