Web Geliştirme

Birbirinin benzeri yüzlerce web sitesi, evet siz çok fazla karşılaşmazsınız çünkü benzer siteler sıralamalarda yer alamaz. Eğer üst sıraları hedefleyen bir site oluşturmak istiyorsanız eşsiz tasarımlar kullanmanız gerekmektedir. Rakiplerinizin kullandığı bir tasarım kullanmanız demek asla üst sıralarda yer almayacağınız anlamına gelir.

web tasarım hizmetleri ajansı

Neden Özel Web Site Tasarımına ihtiyacınız var?

SEO, özel tasarım kullanmaktaki en önemli nedenlerden bir tanesi arama motorlarına uygun tasarımlar hazırlamaktır. Eşsiz içeriğin yanı sıra eşsiz bir görüntüye sahip olmanız gerekmektedir. Ayrıca kullanılan yazılım dili arama motorlarında büyük farklılıklar yaratır.

SEO uzmanları olarak hazırlanan tasarımları yakından inceleyerek arama motorlarına uygun hale getirilmesi için çalışırız. Schema işaret ve meta tagları ile sitenizin anlaşılabilirliğini artırarak sıralamalarda daha yukarılara çıkmanıza yardımcı oluruz.

Kullanıcı deneyimi, analiz ekibimiz sektör araştırması yaparak hedef kitlenizi belirler. Bu kitlenin kullanabileceği bir web tasarımı hazırlarız. Sizler bu konuda bilgili olabilirsiniz ancak sıradan internet kullanıcıları için sadelik ve erişim kolaylığı çok önemlidir. Çalışmalarımızı her yaştan insanın kolay kullanabileceği sadelik de hazırlarız.

Kullanılan tasarımlar başlangıçta ne kadar güzel dururlarsa dursunlar doğru optimize edilmezlerse sunucu masraflarını 3-4 katına çıkartır. İçerik sayısının artması ve ziyaretçi sayınızın yükselmesiyle tasarımların yaptığı sorgu sayısı yükselir ve sunucularınızı yormaya başlar. Ortalama 100 TL değerinde bir sunucu ile yapacağınız işlemi yanlış bir tasarımla 1000 TL kadar çıkartabilirsiniz ve büyük ekonomik zararlara neden olur. Sunucu ihtiyacını karşılamamanız ise sıralama ve ziyaretçi kaybetmenize neden olur. Tasarımlarımızda hız odaklı çalışmalar yaparız. Sorgu sayıları düşük, içeriklerin sunucuları yormayacağı optimize işlemleri yaparız ve büyük oranda kar elde etmenizi sağlarız.

Tasarımlarınızı Neden SEO Şefi Hazırlamalı?

SEO alanında 9 yıllık tecrübe ile hizmet veriyoruz. Bu süreçte yazılım olarak kendimizi Türkiye’nin en iyi firmalarından biri haline geldik ve arama motorlarının ne istediğini çok iyi biliyoruz. Tasarım demek sitenizin temellerini oluşturur eğer kullanıcı ve arama motoru odaklı bir tasarıma sahip değilseniz hiçbir zaman başarı elde edemezsiniz.

SEO Şefi nasıl çalışır?

Bizimle iletişime geçerek sektörünüzü ve hayalinizdeki tasarımı belirtmeniz gerekmektedir. Analiz ekibimiz sektör ve kullanıcı verileri toplayarak tasarımın ihtiyaçlarını belirler ve yazılım ekibimize iletir. Eğer talepler yazılım ekibimiz tarafından hazırlanabilir onayı alırsa grafik ekibine bilgi verilerek çizimler başlar. Öncelikli olarak birkaç tasarım örneği hazırlanıp tarafınıza iletilir. Sizin tercih ettiğiniz tasarım hazırlanmaya başlar ve tarafınıza iletilir.