Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal medya pazarlama stratejimizde hedefimiz sizin ve müşterileriniz arasında doğal yollarla oluşturulmuş iki yönlü bir sohbet kurmaktır. Marka bilinci yaratmak adına müşterilerinizle sürekli iletişim halinde olmanız gerekmektedir. İnsanlar markanız, yeriniz ve ürünleriniz hakkında doğrudan sizinle iletişim halinde olursa daha büyük bir güven ortaya çıkar.

Sosyal medya denetimimiz, rekabetçi analizimiz ve özel olarak hazırlanmış etkileşimli stratejilerimiz aracılığıyla size sosyal ağlardan nasıl yararlanacağınızı ve ziyaretçilerinizi sitenize başarılı bir şekilde nasıl yönlendirmeniz gerektiğini öğreteceğiz.

Sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimiz

Sosyal medya pazarlama stratejisi, sosyal medyanız ve pazarlama bütçeniz var ancak nereden başlamanız gerektiğine emin değil misiniz? İhtiyaçlarınızı değerlendiririz, fırsatları izleriz ve uzun vadeli sosyal medya başarısı için eylem planı oluştururuz.

Uygulama yönergeleri, sosyal medyada ne yapmanız gerektiğini zaten biliyorsunuz ancak karmaşık ve öznel olduğu için yardım mı gerekiyor? Marka bütünlüğü, farklı araçlarla uyumluluk ve gelecekteki gelişme, iletişim için sizinle birlikte çalışıyoruz.

Yazılım önerileri, SEO optimizasyon araçları olduğu gibi hedef kitle belirleme ve etkileşim artırmak için kullanılan açık kaynak kodlu sosyal medya yazılımları da bulunmaktadır. Performansları, fırsatları, yönetimi ve daha fazlasını takip etmek için bu araçlar kullanılıyor.

Sosyal medya denetimi, sitenizin çeşitli sosyal ağlardaki varlığını derinleme analiz eder ve onu geliştirme yollarında strateji sunar. Her sitenin Digg veya instagrama uygun olmamasından dolayı planlarımızı sitenize göre yaparız.

Rekabet analizi, çalışmalarımızda videolar, bloglar, linkbait, aletler veya topluluk oluşturup insanlara daha etkin ulaşmanız mı gerekiyor? İzlenmesi gereken taktikleri, potansiyel servis sağlayıcıları ve eylem uyarılarını belirleriz.

Sosyal profil oluşturulması, katılmanız gereken ve sektörünüzde varlık gösterebileceğiniz sosyal ağları belirleriz. Ayrıca ziyaretçi çekmek ve ikili iletişim kurmanızı sağlamak için sosyal medya profili oluşturmanıza yardımcı oluyoruz.

Rozet yaratma ve strateji, insanların ilgisini çeken paylaşımlarla etkileşim ve erişim oranlarını artırmak ister misiniz? Sosyal medya içerik stratejisi oluşturarak maksimum verim almanıza yardımcı oluruz. Paylaşımların güven vermesi adına size özel rozet ve onaylamalar elde etmenizi sağlarız.

Widget stratejisi oluşturma, Websitenizi inceleyip etkileşimli bir widget kampanyasından yararlanıp yararlanamayacağınızı analiz ederiz. Siteniz için hangi tür widget’ın işe yarayabileceğini, başarı ihtimalini ve rakiplerinizin neler yaptığını (ve yapmadığını) yenebileceğini tanımlarız.

Blog tasarımı, kurulumu ve optimizasyonu, Sosyal medyası doğru şekilde ayarlanmamış bir blog, okuyucuları cezbedecek veya ihtiyacınız olan arama motoru avantajlarını sağlayacaktır. Sitelerin sosyal kimlikleri arama motorları için önemlidir. Ayrıca ziyaretçiler faydalı ürün ve içerikleri sosyal hesaplarında paylaşmak istemektedir.

Topluluk oluşturma stratejisi, insanlara topluluk sunmak markanızı daha güvenilir ve bilinir bir konuma getirir. Toplulukta insanların sürekli iletişim içinde olması, yeni ürün ve içeriklerinizi hızlı bir şekilde müşterilerinize sunmanız ve onlarla iletişim içinde olmanız müşterilerinize ulaşımı kolaylaştırır.

Topluluk denetimi, oluşturduğunuz toplulukları yönetecek bir ekibiniz yok mu? Sizin için sektörünüzde bulunan toplulukları takibe alarak tüm gelişmelerden sizi haberdar ederiz. İnsanların beklenti ve arzularını izleyerek nasıl bir strateji oluşturmanız gerektiğini belirleriz.

Sosyal medya artık arama motorlarından daha etkili pazarlar haline gelmiştir. İnsanların sektörünüzde herhangi bir arama yapmasını beklemeden ürünlerinizi onlara sunabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek sosyal medya danışmanlığı hizmetlerimizin detaylarını öğrenebilir ve sitenizin ücretsiz analizini isteyebilirsiniz.