• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı nedir ? Facebook, Twitter, Instagram, Pinterest gibi popüler sosyal ağlarda hesaplarınızın yönetimidir. Danışmanlık kapsamında sosyal ağlarda reklam kampanyalarınızı yöneterek düşük ücretlere yüksek erişimler almanızı sağlarız. Ayrıca sosyal hesaplarınızın güncelliğini koruyarak organik erişimlerinin her zaman yüksek olduğundan emin oluruz.

Sosyal Medya Neden Önemli ?

Sosyal medya siteleri arama motorları kadar aktif olarak kullanıcıya sahiptir. Dünya’da milyarlarca insan sosyal ağlarda ortalama 2 saat zaman geçirmektedir. Bu ağlar üzerinde varlığınızı artırarak marka bilinirliğini artırıp daha fazla müşteri kazanmanızı sağlarız. Markanızın tanınması insanların daha önce sizinle karşılaşmış olması güveni artırır ve sitenizi ziyaret ettiklerinde geri dönüşüm oranını büyük ölçüde etkiler.

Sosyal Medya’nın SEO katkısı

Sosyal ağlar sitelerinizin tanıtımını yapabileceğiniz en uygun fiyatlı sitelerdir. Bu ağlar üzerinden doğru bir optimizasyonla yaklaşık 100 TL gibi bir rakama 75.000-150.000 kişiye markanızı, ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Farklı binlerce sayfada sitenizin gözükmesi sitenizi ziyaret eden bot sayısını artıracağı gibi gelen ziyaretçiler site değerlerinizi yükseltir. Sosyal medya üzerinden elde edilen ziyaretçileri sitenize yeniden gelmelerini sağlarsanız organik ziyaretçilerle arama motorlarında doğrudan yükselişe geçersiniz.

Sosyal Medya Danışmanlığı Çalışma Sistemimiz

Sektörünüzde araştırmalar yaparak özel bir sosyal medya stratejisi belirleriz. Tamamen desteklenen sosyal medya projelerine dahil edilirsiniz, içerik planlaması yapılır. Hedef kitle belirlenir, reklam düzenlemeleri erişimin hedef odaklı en fazla olacağı şekilde reklam panellerinde özenle hazırlanır.

Sosyal medya pazarlama ekibimiz marka değerinizi artırmayı garanti eder, sosyal ağların yaptığı son güncellemeler yakından takip edilerek bunlara uyumlu hale getirilir. Düzenlediğimiz içerikler tamamen etkileşimi artıracak kullanıcı dostu çalışmalardır. Öne çıkarılan görseller grafik ekibimiz tarafından özel olarak hazırlanır. Facebook, Google+, Twitter, Instagram, Pinterest ve LinkedIn üzerinde profesyonel çalışmalar yaparak sizi sektörünün en çok tanınan ve güvenilen markası haline getiririz.

Kurulum & Özel Profil Tasarımları

Eğer hazır sosyal medya hesaplarınız yoksa ekibimiz özel tasarımlarla sosyal medya hesaplarınızı oluşturur. Size özel çizilmiş grafikler kullanılarak markanız öne çıkartılır.

Yaptığımız çalışmaların tamamı itibar yönetimi ekibimiz tarafından kontrollerden geçilerek hazırlanır. Çalışmalarımızda öncelikli hedefimiz marka değerinizi yükselmek, bilinirliği artırmak ve daha fazla ziyaretçi almanızı sağlamaktır.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı. Google top contributor

Sosyal Medya Siteleri ile Başarıya Ulaşın
Sosyal Medya Siteleri ile Başarıya Ulaşın ...
Geri
YORUM YAZIN