• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Sitem index almıyor?

Siteme her gün içerik giriyorum. site:site arattığımda index almadığını görüyorum. Hatta birkaç gün boyunca almıyor. Bu sorunu google gibi getir ile çözüyorum. Doğal yolla neden index almıyor acaba ? Site yeni 1 aylık falan bundan dolayı mı acaba ?

Siteniz google için yeni bir site, anlık indexe çevirmeniz biraz zaman alacaktır. Anlık indexlenme için özgün içerik girişlerine dikkat etmelisiniz. İçeriklerinizin aynı uzunluklarda olmamasına büyük özen göstermeli ve SEO kurallarına uygun içerikler girmelisiniz. İçerikleriniz de görsel kullanımına dikkat etmeyi unutmayınız.Sosyal medya ile sitenizi destekleyebilirsiniz, İçerik giriş sıklığı yüksek olan siteler anlık indexlenme için daha uygunlardır. Düzenli olarak içerik girişini kesmemeniz gerekiyor. Her gün içerik girmeye dikkat etmelisiniz. Eğer içerik giriş sayınız yüksek ise RSS kullanmalı ve PubSubHubbub eklentisini wordpress kullanıyorsanız kurabilirsiniz.

Hakkında

admin

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

indexler hakkında ...
Geri
Seo Uzmanı ...
İleri
Seo Uzmanı kimdir
YORUM YAZIN

Yorumlar kapatıldı.