• Kurumsal SEO Danışmanlığı
 • info@seosefi.com
 • 0422-3237447

SEO

SEO – Arama Motoru Optimizasyonu

SEO Hizmetlerimiz ile arama motorlarında görünür olun ve sitenizin arama motorları tarafından daha rahat taranabilir bir site olmasını sağlayın. Hizmetlerimiz içerisinde içerik analizi ve içerik geliştirme, backlink analizi, rakip analizi, dijital pazarlama, link geliştirme ve optimizasyon hizmetlerimiz bulunmaktadır.

SEO Danışmanlığı

SEO Şefi Ajansı SEO Danışmanlık hizmetleri, web sitenizi arama sonuçlarında diğer sitelerden daha ön planda çıkarmak için çalışmalar yaparız. 9 yıllık tecrübemiz ve bilgi birikimimiz sayesinde güçlü rekabet ortamlarında dahi avantajlı olarak başlamanızı sağlamak için uzman ekibimizle çalışmalar yaparız. SEO Danışmanlığı ücretlerimiz kelimelerin rekabet ve zorluk derecesine göre değişkenlik göstermektedir ve çalışma süresi rekabet oranına göre değişkenlik göstermektedir. Sizin için en iyi strateji ve planları yapmamız için teklif al sekmesinden sitenizi incelememiz için gönderebilirsiniz.

Arama motoru optimizasyonu hizmetlerimiz ile sitenizi baştan sona tarar ve eksikleri gideririz. İyi bir planlama yapmak ve rakiplerinizi anlamanıza, daha iyi bir konumda yer almanıza yardımcı olmak için birlikte hareket eder, anahtar kelimeler için aranma hacimlerini inceleriz.

SEO Hizmetlerimiz Neleri Kapsıyor :

 • SEO strateji geliştirme: SEO Çalışmalarına ihtiyacınız var, ama ne kadar SEO Bütçesi ayırmanız gerektiğini bilmiyor musunuz?  Uzun vadeli arama sonuçlarında “SERP” iyi konumlarda çıkmak için sektör rekabet oranı ve stratejiler geliştirmeniz gerekmektedir. Ekibimiz ile yapacağınız analizler sonucunda ne kadar sürede ve ne kadar bir bütçe ile başlamanız gerektiğini öğrenebilirsiniz.
 • Uygulama yönergeleri: Arama motoru optimizasyonu çalışmalarına başlandığı zaman uzman kadromuz arama motorlarının kalite yönergelerini sizlere anlatıyor ve çalışma sürecinde birebir uyguluyor olacaktır. Takıldığınız noktalarda ekibimiz size rehberlik yapacaktır.
 • Yazılım önerileri: Binlerce yazılım bulunmaktadır ve bu yazılımların bir çoğu özel olmayan ve çalışma sürecinde arama motorlarının sitenizi taramasını engelleyen hatalarla doludur. Anahtar kelimelerdeki sıralarınızı iyileştirirken kullanılan yazılım dilinin de önemi bulunmaktadır. Ekibimiz stratejiler geliştirerek sektörünüz için kullanılması gereken en iyi yazılım dilini ve gerekli eklentileri kuruyor ve analiz ediyor olacaktır.
 • SEO denetimler : Siteniz için en iyi online yazılımları kullanarak “Ahrefs, Moz, Majestic, SeoProfiller, Webmaster Search Console” iç optimizasyon denetimlerini gerçekleştiririz ve hatalar için acil çözümler üretmenizi sağlarız. Denetimler sonucunda bulunan hatalar tarafınıza raporlanır, eğer bir yazılım ekibine sahip değil iseniz uzman yazılım ekibimiz hataları gidermek için çalışmalara onayınız ile başlar.
 • Anahtar kelime araştırma ve analiz: Arama pazarlama çalışmalarında anahtar kelimelerin doğru seçilmesi ve seçilen kelimeler için detaylı stratejilerin yapılması son derece önemlidir. Google keyword planner ve diğer ücretli yazlımlar ile tam hedef kelime analizleri yaparak çalışmalara başlarız.
 • Rekabet analizi: Önünüzde bir çok rakibiniz var ve bu rakipleri nasıl geçeceğinizi bilemiyor musunuz? Rakiplerinizin tüm dış bağlantılarını, iç optimizasyonlarını ve ne kadarlık bir bütçe ile neler yaptıklarını size raporluyor olacağız.
 • Bağlantı kurma denetim: Sitenize bir çok siteden bağlantı geliyor ve bu bağlantıların zararlı olup olmadığı bilmiyor musunuz? Doğal bağlantılarınız haricinde ücretli olarak alınan bağlantıların sitenize zarar verdiğini ilk öncelikle bilmeniz gerekmektedir. Kaliteli ve doğal gelişen bağlantı zincirini kurmanız için stratejiler geliştiririz.
 • Tasarım öneri ve rehberliği: Rekabet ortamında yetersiz ve eski modern olmayan bir tasarımınız var ise maalesef geriden takip etmek zorunda kalırsınız. Uzman grafiker ve yazılım ekibimiz ile rekabet edebilmeniz için en iyi özel yazılımı geliştirir ve bu işlemi en uygun bütçelerle yaparız.
 • Kalite güvencesi için sıra koruma: SEO çalışmaları sağlam temeller üzerine kurulmalıdır. Siteniz için en sağlam alt yapıların hazırlanmasını sağlar ve çalışma sürecinde doğal gelişen zincirler sunarız. Çalışma bitiminde ise sıranızı korumanız için gerekli adımlar için bir rehber hazırlar ve tarafınıza sunarız.
 • Yeni Projeler üretme: Mevcut yapınız ile ilerlemek ne kadar doğrudur? Rakiplerinizden farklı olduğunuzu göstermek için analiz ekibimiz ile birlikte yeni projeler hazırlar ve kullanıcı deneyimini arttıracak çalışmalar sunarız.

Bizim tüm hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın. SEO danışmanlık hizmetleri sitenizin ilerlemesi için verilen kurumsal hizmetlerdir.Bugün sizde bizim müşterimiz olabilirsiniz.