• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

SEO Fiyatları

Seo paketleri ile her zaman bir önceki aydan daha iyi bir sırada olacağınızın garantisi veriyoruz. Kurumsal ve Profesyonel uzman kadromuz ile hizmet sunmaktayız. Çalışma sürecinde ilerleme sağlanamayan kelimeler için ücretsiz olarak tekrar çalışma yapılmaktadır. Organik SEO yöntemleri kullanılarak çalışmalar gerçekleştirilmektedir. Çalışma sürecinde en üst düzey yazılımlar kullanılmaktadır. Raporlama sıklığı anlaşma sürelerine göre değişkenlik göstermektedir. Seo fiyatları her sektör ve anahtar kelimeye göre değişkenlik göstermektedir. Lütfen fiyat teklifi almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurarak teklif isteyiniz veya seo teklif formunu doldurarak hızlı teklif alabilirsiniz.

SEO Çalışmaları Nasıl Başlıyor?

Öncelikle sitenizi kullanmış olduğumuz yazılımlar “ahrefs, moz, majestic” ile detaylı olarak analiz ediyoruz. Rakipleriniz üzerinde gerekli analiz işlemleri yapıldıktan sonra, siteniz için en gerekli ana maddeler belirlenerek çalışmalara başlanıyor. 3 iş günü içerisinde yazılımsal ve kritik seo hataları tarafınıza rapor olarak sunulmaktadır. Anlaşma koşullarına göre rapor sıklığı değişkenlik göstermektedir. Sitenize gelen bağlantıların analizleri yapıldıktan sonra, zararlı olan bağlantılar engellenerek ve bu işlemin düzenli takibi yapılarak ilerleme aşamasını kontrol altında tutuyoruz. Sitenizin daha başarılı bir şekilde ilerlemesi için, mantıklı adımlar atarak link yapınızı ve dış link yapınızı otoriter domainler ile geliştiriyoruz. Site içerisinde kullanılan anahtar kelime dağılımları ve istenilen anahtar kelime yoğunluğu çalışmalarını raporluyoruz. Aktif tutulan bir site daha rahat ilerlediği için sitenizin seo çalışmaları süresince aktif tutulmasını istiyor ve yine kontrol altında ilerlemenizi sağlıyoruz. Sitenizde oluşan çift içerik, H tagları hataları, Hatalı etiket kullanımları, çift kullanılan H tagları raporlarını tarafınıza sunarak hataların giderilmesini sağlıyoruz. Kullandığımız sistemler sayesinde 7/24 siteniz takip altında kalmaktadır. Her müşterimiz için ilerleme garantisi veriyoruz. Tüm paketlerimiz için aylık ödemeler yapabilirsiniz.

Sitem SEO Paketleri çalışmaları sonrasında ne kadar ilerleyecek ?

Yapılacak olan çalışma, paket özelliklerine ve kelime adetine göre değişmektedir. Her zaman bir önceki aydan daha iyi bir sıralamada olacağınızın garantisi vermekteyiz. Rekabet oranına göre seçilen seo paketi özelliklerine ve çalışma sürecine göre değişkenlik göstermektedir. Başarılı seo adımları için 6 aylık, 9 aylık ve 12 aylık seo paketlerini tercih edebilirsiniz. Seo çalışmaları sonucunda her müşterimiz için en iyi sırayı yakalamak asıl amacımızdır. Çalışmalarımızın %95’lik bölümü olumlu olarak sonuçlanmıştır. Hiç bir seo firması google sıralamaları için garanti sunamaz ve sunan firmalardan uzak durmanızı tavsiye ediyoruz. Çalışmalarda ilk sayfa olmanız için gerekli alt yapıyı sağlıyor lakin ilk sayfa garantisi gibi ibareleri müşterilerimize garanti olarak sunmuyoruz. Bu hassas yaklaşım ile daima ilerleme garantili seo hizmetini veriyor ve ilerleme garantisi alt yapısı ile sitenizi ilk sayfalara taşımak için profesyonel çalışmalar yapıyoruz.

SEO Çalışmaları Ne kadar Sürmeli?

Seo çalışmaları google algoritmalarına, rekabet oranına göre değişkenlik göstermektedir. Yeni Google sinyallerine göre başarılı bir seo çalışması için en az 3 ay veya 6 ay devam edilmesi gerekmektedir. Rekabet oranı yüksek olan kelimeler için çalışmaların 9 ay ile 12 ay arasında yapılmasını tavsiye ediyoruz. Rekabet oranı yüksek olan kelimeler için yıllık sözleşmeler yaparak çalışmalara sözleşme şartlarına uyarak devam edilir.

Tekrar SEO Paketine ihtiyacım olacak mı?

Çalışmalarımız sonucunda rakipleriniz daha fazla seo çalışmaları yaptırmadığı sürece ve içeriklerinizin güncel tutulması taktirin de sıralamanızda değişiklik olmayacaktır.

Yaptığımız Çalışmalar için Garanti Veriyor muyuz?

Yaptığımız tüm çalışmalar için garanti ve sözleşme yapılmaktadır. Kurumsal olarak hizmet verdiğimiz firmamızda isteyen kuruluşlar için 6,9 aylık ve yıllık sözleşme yapılmaktadır. Fiyatlarımız KDV Hariç fiyatlardır.