seo eğitimi hizmetleri

SEO Şefi olarak 2002 yılından bu güne SEO Dersleri ve Etkinlikleri hizmetleri sunmaktayız. Dijital Pazarlama ajansımız dan bu güne kadar bir çok öğrenci eğitim almış ve almaya devam etmektedir. Bir websiteniz var ve SEO‘ya nasıl başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Uzmanlarımızdan SEO Eğitimi alarak rakiplerinizden daha iyi görünürlüğe kavuşabilirsiniz. Kurslarımız online olarak verilmektedir. Kurs süresince uzmanlarımız, telefon ve uzaktan bağlantı yöntemi ile kurs vermektedir.

SEO Kursu Neden Almalısınız?

Web sitenizin arama motorları tarafından daha anlaşılır bir site olması ve tarama işlemlerinin sorunsuz gerçekleşmesi için kurs almanızda fayda var. Rakipleriniz kadar bütçeniz yok ve SEO Danışmanlığı hizmeti alamıyor iseniz, işte kursumuz tam da size göre. Kendi SEO’nuzu yaparak. Rakiplerinizden bir adım önde olabilirsiniz. Her arama motoru kendine özel sıralama kriterleri ve sinyalleri kullanmaktadır. Arama motorlarından en çok tercih edilen arama motoru Gooogle sadece 250 den fazla sıralama sinyali kullanmaktadır. SEO yapmak son derece zor ve meşakkatli bir işlemdir. Arama motorları sürekli güncellemeler yapmakta ve ziyaretçilere daha iyi sonuçlar sunmak için her gün yeni testler ve beta yayınlar yapmaktadır. Bu süreçlerin tamamından haberdar olmalı ve sitenizi arama motorlarının istediği format da düzenlemelisiniz. Siteniz arama motorları tarafından bir çok kriterden ve testlerden geçirildikten sonra sıralama almaktadır. İşte bu yüzden bir eğitim alarak yol haritanızı çizebilir ve artık kendi sitenizin çalışmalarını sürdürebilirsiniz.

SEO Kursunu Kimler Almalıdır?

SEO Kurslarımızı yeni başlayanlar ve orta düzey kullanıcılar almalıdır. Kurslarımız tam profesyoneller için uygun değildir. İleri düzeyde kurs almak isteyenler için birebir özel eğitim verilmekte olup, maliyetleri son derece yüksektir. Bugüne kadar öğrenilmiş tüm bilgi ve birikimlerin paylaşımı net bir şekilde yapılmaktadır. Kurslarımız yeni websitesi sahipleri ve projelerini geliştirmek isteyen kullanıcılar için uygundur.

SEO Eğitimi İçeriği

Kurs süresince neler öğreneceksiniz. Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Arama motorlarının nasıl çalıştığını çok iyi bilmeniz gerekmektedir. Kurs başlangıcında hızlıca bir arama motoru nasıl çalışır ve hangi kriterlere göre sonuçları listeler hızlıca işleriz. Kurs boyunca işlenecek konular;

ve bir çok özel teknik kurs içerikleri arasında yer almaktadır. Bu güne kadar 200 den fazla öğrenci kurs almış ve sitelerini çok iyi konumlara getirmiştir. Sizde bugün bizim öğrencimiz olabilirsiniz.

SEO Eğitimi Süresi

SEO Eğitimlerimiz öğrencinin seviyesine göre değişkenlik göstermektedir. SEO kavramını ilk defa dahi duymuş olsanız, aylarca kurs almanıza kesinlikle gerek yoktur. Eğitmenlerimiz sizlere en kısa sürede eğitim verecek ve kursu başarılı bir şekilde tamamlamış olacaksınız. Kurs süresi 7 saattir. İsteyen kullanıcılar için süre ek ücrete tabi olarak uzatılmaktadır. Kurs günleri tarafınızca belirtilen günler ve saatlerdir. Eğitim takvimimize bakarak, belirtmiş olduğunuz saatler bizler içinde uygun ise, sabah 10.00 ile akşam 21.00 arasında saat seçerek kursa başlayabilirsiniz.

SEO Kurs Ücretleri

Evet yanlış duymadınız. 7 saat süresince telefon ve team ekran desteği. Yol haritanız, önemli SEO sırları, ilk sayfa olmanız için adım adım neler yapacağınızı kursa kayıt yaptırarak öğrenebilirsiniz.
Kurs Katılım Ücreti: 7500 TL dir.

SEO Kursu Eğitim Görevlisi

Tarafınıza verilecek olan kurs, SEO Şefi kurucumuz tarafından verilmektedir. Kurucumuz Türkiye’nin ilk SEO Uzmanları arasında yer almakta olup, bugüne kadar bir çok online eğitim ve seminer vermiştir. Uzun bir dönem Google Topcontributorluk yaparak, kullanıcı sorunlarına çözüm üretmiştir. Sosyal medya üzerinde düzenli olarak yapılan eğitimlerimizi youtube kanalımızdan takip edebilirsiniz.

egitimci

Online Eğitimlerimizden Örnek Yayınımızı İzleyin

1 hafta önce gerçekleştirmiş olduğumuz son canlı yayını izleyebilirsiniz. Kursumuzda canlı yayınlarda bahsedilmeyen ve eğitimcilerimize özel olan teknikler yer almaktadır. Sizlerde özel tekniklerimizi merak ediyor iseniz, kursa katılım formunu doldurarak öğrencimiz olabilirsiniz. Unutmayın başarılı olmak için sabır ve istikrar gereklidir.

Site bazlı tek defalık kurs ve sorularınız için lütfen ayrıca iletişime geçiniz. Özel projelerinizi bizlere iletebilir, projeniz için teklif alabilirsiniz.