Seo Destek

DESTEK ALAN KULLANICI YORUMLARI

Anıl YALÇIN; Bildiğiniz herşeyi unutun, seo şefinin böyle bir hizmeti bu fiyatlara sunması gerçekten harika. Eksiklerimi tek tek anlattılar. Sitemde beklentilerimin çok üstünde hata çıktı. Kendimce seo yaptığımı sanıyordum taki sizlerle görüşene kadar.

Dursun POYRAZ; 1 saatten fazla destek aldım. Daha önce böyle bir hizmet gördüğümü sanmıyorum. A dan Z ye sitemi inceledi ve yapmam gerekenler hakkında bilgi verdiler. Teşekkür ediyorum.

Ahmet GULAĞAÇ; Seo şefi ile bugün tanışmak nasip oldu. Sitemin on-page seo işlemlerini tamamladılar. Çalışma o kadar kusursuz olduki verdiğiniz her bir kuruşu hakeden nadir firmalardan biri.

Emre GÜZEL; Aramadan önce yorumları tek tek okudum, bu kadar insan yanılıyor olamaz derken aramaya karar verdim ve seo şefi ekibi ile tanıştım. Söyleyecek söz bulmak çok zor böyle bir hizmeti bu fiyatlara sunmaları şok etti beni. Sitem şuan uçuyor desem yeridir. Okadar çok hatam varmış ki ne kadar teşekkür etsem az olur bu ekibe.

Ömür Çınar; Site içi optimizasyon hatalarım o kadar çokmuş ki resmen dünyadan haberim yokmuş. Seo şefi ücret karşılığında tüm hatalarımı giderdi. Böyle kaliteli bir hizmet görmedim.

Enes YALÇIN; İlk dakikadan son dakikaya kadar, kusursuz hizmet.

Fırat BALCI; 36 dakikalık bir görüşme yaptık hocalarımla. Sitemdeki tüm hataları giderdiler. Bu hizmet için verilen para çok az çünki kat kat fazlası ile bilgilendiriyorlar. Teşekkür ediyorum.

Muzaffer ERDURMUŞ; Forumlardan takip ettiğim kaliteli bir firma ve telefon görüşmesinden sonra sadece tek söz söylenebilir, hayran kaldım. Ücretli destek ancak bu kadar kaliteli olabilir.

qwerty35; 10 numara hizmet. Tekrar Tesekkurler.

emrecanyk; Çok teşekkür ederim yaklaşık 22 dakikalık bir görüşme yaptık arkadaşımız bana çok yardımcı oldu önemli bilgiler aldım kendisinden tekrar teşekkür ederim herkese öneririm.

Aytacom; 55 dakika süren bir konuşma oldu. Detaylı incelemede bulunduk, Her şey için teşekkür ediyorum.

cepoyunz; Seo şefini aradım, saolsun çok yardımcı oldu. Hatalarımı anladım

TuRkkan_ ; arkadaş çok güzel bir şekilde en ince ayrıntısına kadar taktikler verip geliştirmem yerleri belirtti. çok teşekkür ediyorum kendisine…

Mert Özkan : Gerçekten mükemmel bir hizmet.
Kafamda hiç soru işareti kalmadı. Resmen önüme haritayı bıraktılar, bana defineyi çıkartmak kaldı. Teşekkür ederim.

umeyr; 75 dakikalık güzel bir görüşme yaptık, bilgisini saklamadı, sorduğum sorulara açık bir şekilde cevap verdi, standart bildiğimiz cevaplar yerine beni yönlendirecek cevaplar verdi. Bir kişiye 75 dakikanı ayırmak herkesin işi değil, forumlarda konu açıyorlar yardım ediyoruz vs. diye soru soruyorsun 2 cümlelik her anlama gelen basit cevaplardan başka bir şey yok. Kendisine başarılar diliyorum ve bir gün marka olacağına inanıyorum, eğer seo danışmanı diye bir ünvan varsa bu arkadaş bunu sonuna kadar hakediyor. Teşekkürler ismini sormayı unuttuğum seoşefi.

CND : Dün telefonda 40 dakika çok güzel bir görüşme yaptık kendisiyle, ilerleyen dönemlerde mutlaka hizmet alacağım. Teşekkürler.

xgitarist : Destek alındı. Çok güzel bilgiler verdi müslüm bey , teşekkür ederim.

Valeriano: çok güzel bilgiler verdi müslüm bey , teşekkür ederim.

cleiner: Ben işine saygı duyup, bu kadar ilgili bir arkadaş daha görmedim, Her Türlü seo işinizde gözüz kapalı güvenebilirsiniz. Gösterdiği ilgi ve alakanız için Teşekkür ederim.

inrove: Pırlanta değerinde 50 dakika konuşarak şimşekler çaktırdı müslüm bey kafamda seo adına gerçekten çok değişik bilgier verdi hiç sıkılmadan her şeyi detaylıca inceledi. Ben böyle birşey görmedim hem ücretsiz hemde 50 dakika telefonda konuşma… Sağolun varolun. söylediğiniz her şeyi harfiyen uygulayacağım. Allah Razı olsun.

Lawyer_ist: Arkadaşla iki gün önce sitemle ilgili konuştuk,bana en az 30 dakıka ayırdı.Her soruma sıkılmadan cevap verdiği gibi herhangi bir maddi beklentiye girmeden sitemle ilgili nasıl bir çalışma yapmam gerektiğini de söyledi..Arkadaş bu işi gerçekten biliyor.Çünkü burada söyleyemeyeceğim bir yöntem önerdi ve bir sıra daha yukarı çıktım anahtar kelimemde. Tekrar çok teşekkür ediyorum en kısa zamanda sizinle çalışmak için sabırsızlanıyorum

GalipErdem: Bitmesini istemediğiniz filmler olur ya Müslüm Beyle konuşmamız da öyleydi. Altın değerinde 24 dakika. Gözümüzden kaçan ufak bilgilerin bile Google nazarında değerli olduğunu öğrendim. Bir yandan word dosyası açtım bir yandan kulağım telefonda. 1 sayfa not almışım. Allah bin kere razı olsun.

rhomantic: 1 saat 20 dakika boyunca altın değerinde bilgiler verdi bana Müslüm abi, kendisine de belirttim yazacağım yorum bu hizmeti ifade etmek açısından cok sığ kalacaktır diye. Böyle faydalı bir hizmeti ücretsiz olarak sunması, sabırla dinlemesi sorulara usanmadan yanıt vermesi ve bilinen ezberleri bozması beni çok etkiledi. Çok teşekkür ederim, r10 da uzun süredir bulunan birisi olarak söylüyorum benzerine henüz rastlamadım. Tekrardan teşekkür ederim Müslüm abi başarılarınızın devamını diliyorum ve r10da umarım hep aranan biri olursunuz. R10 bu kaliteyi hak eden bir platform çünkü.

MertWeb: Telefonda dakikalarca konuştuk. Lafı dolandırmadan, açık ve net bir şekilde her şeyi detaylıca anlattı seo adına değerli abimiz. Resmen beynimde şimşekler çaktırdı. Ne kadar teşekkür etsem az. Bu kadar kısa sürede inanılmaz bilgiler edindim.

Baygenc: Kendileri gerçekten ilgili bir kişi ve işinden iyi olduğunu 2 dk içinde anlayabiliyorsunuz.. Müslüm beye ilgisinden ötürü gerçekten çok teşekkür ederim..Kendileri siteyi incelemekle kalmıyor ilerisi için de neler yapmanız konusunda fikrini beyan etmekte gerçekten teşekkür ederim..(renklimo)

chnyrdkl: Saģolsun arkadaş telefonda eksikleri söyledi , teşekkürler

Bolanka: Arkadaş bu işi iyi biliyor. Sitem hakkında çok iyi bir analiz yaptı. Eksiklerini, yanlışlarını teker teker anlattı. Bilmediğim birçok konuda yardımcı oldu.. Ücretli hizmet alsak bu kadar olurdu.. Teşekkür ederim kendisine..

Arziment: Kendileri ile telefonda görüştük. Çok ilgili nasıl yol izlemem gerektiğini tek tek anlattı. Ben kendilerine çok teşekkür ediyorum.

rstdkr: Kendisi ile 1 saat 5 dakika gibi bir süre konuştuk ve bir çok kişinin yüksek paralar karşılığı vereceği bilgileri sağolsun sorgusuz sualsiz bir çırpıda anlattı. Sorulara içtenlikle cevap verdi. Teşekkür ederim.

Gokturk: Uzun uzun konuştuk hocamla, gerçekten gözümüzü açıp hatalarımızı söyleyip bir yol haritası çizdi bize.Allah razı olsun hocam, başarılarınızın devamını dilerim.

dadas_abi; Seo ya benim hiç bakmadigim bir gözle baktı hocam.telefonda uzun uzun eksiklerimi anlattı. Bu konu üzerinden yine gelişmeleri anlatıcam.parayla bile böyle bir hizmet almak zor diyebilirim.tekrar ilgisi için teşekkür ederim.

AngelOfDeathh; Her şey için tekrar teşekkür ederim, websitemin geleceği için gerçekten önemli konulardan bahsetti ve aklımdaki tüm soruları cevapladı.

RumuzTR; müslüm beyle gerçekten çok iyi bir insan. kendisi banada yardımcı oldu. tecrübeleri paylaştı, güzel fikirleri ve düşünceleri var. sırf insalara hizmet edebilmek için pazar gününü bize ayırmış kendisi. banada çok yardımcı oldu. kendisine teşekkürlerimi sunarım.

westmania; SeoSefi Arkadaşımızla 40dk’lık bir görüşme yaptık. Sıkılmadan ve usanmadan site hakkındaki yorumlarını aktardı. Yolun başında olmama rağmen aldığım feedback doğrultusunda çok büyük hatalara ilerlemeden beni yoldan döndürdü. Hepimiz forumda makale okuyoruz seo işi için para harcıyoruz ama bodozlama dalıyoruz tabiri caiz ise. Hangi adımlarla nasıl ilerleyeceğim konusunda artık bir fikrim var.
Kendisine teşekkür ediyorum.

tashift00; Arkadaş ile görüştük. Gerçekten kendisi çok ilgili birisi. Yaptığımız yanlışları ve yapmamız gerekenleri çok iyi özetledi. Umarım yardımları sayesinde iyi bir yere gelebiliriz.

fguclu; 1 saat boyunca hiç sıkılmadan, oldukça düzgün, anlaşılabilir şekilde tüm sorularıma cevap vererek beni açıkçası şaşırttı arkadaş. Şaşırmamdaki sebep ise ücretsiz bir şekilde bu denli bir hizmet veriyor olması. Hizmetinin amacını sorgulamak ise oldukça yersiz. Eksik olmasın.
Ağzınıza sağlık. Teşekkürler..

Yusufben; Kendisi ile telde görüştüm çok ilgili bir arkadas eksiklerini yapmam gerekenleri tek tek söyledi allah razı olsun hersey için kendisine Teşekkürler çok yakında çalışma dileklerimle

webmaster1994; hocam ile 1 saat konustuk site ici site disi cok faydali bilgiler verdi bana kendisine cok tesekkur ediyorum.

yrmz_jojuk; 1saati aşkın bir görüşmemiz oldu kendisiyle çok teşekktür ediyorum kendisine gerçekden hiç bir bilgiyi gizlemeden tüm içtenliğiyle yardımcı olup anlattı bilgi açısından çok bilgili ve işini kaliteli yapan bir arkadaş gerçekdende kendisiyle çalışan kişiler kurumlar pişman olmayacapını düşünüyorum e-ticaret projem için çalışmalara başladıgımda hizmetini tereddütsüz alacağım tekrar teşekkür ediyorum kendisine.

ResulAcer; Seoşefi abim ile 38 dakika boyunca görüştük ve oldukça etkili ve güzel önerileri anlaşılır bir şekilde bana aktardı.Hiç sıkılmadan sorduğum her soruyu uzun uzadıya bana anlattı.Gerçekten kaliteli ve güzel bir hizmet çok teşekkür ederim.

Token; Öncelikle Teşekkürü borç bilirim. Seoşefi sitemi inceleyip sorunları ve neler yapmamı ve yapılması gerekenleri kurumsal bir firma kalitesinde yardımcı oldu. Gayet sorularıma detaylı açıklamalar getirdi. Doğru diye bildiklerimde çok yanlışlarım varmış Tekrar teşekkür ederim en kısa zamanda görüşmek isterim.

xyor; Gerçekten çok güzel bilgiler verildi.
Ve ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalıştılar.. sanki site kendilerinmiş gibi ilgileniyorlar. Verdikleri ücretsiz hizmet sonrası kesinlikle çalışacağım kişiler..

Koftehor; Aradığım andan itibaren verdiği tavsiyeler için SeoŞefi ne sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Verdiği tavsiyelerin sitemi gerçekten ileri taşıyacağına inandığım için gerekli düzenlemelere başladım bile.

asiajans; Sitem konusunda çok doyurucu bilgiler verdiler bana. Telefon görüşmesi sürerken bir süre sonra site benim değil sanki onun zannettim. O kadar ilgi ve alakalı.
Üstelik nokta atışı yapıyorlar. Can alıcı noktalara temas ediyorlar. Üstelik bu bilgileri ücretsiz verdiler. Çok teşekkür ederim.
İşlerini hakkıyla yaptıklarına inanıyorum. İlerleyen günlerde tekrar görüşmek üzere,
Selamlar, hayırlı işler.

GeceleriOnline; Telefonu daha yeni kapattım. Şansıma firmanın sahibi çıktı. Gerçekten çok doyurucu bilgilendirmeler yapıyor ve her sorunuza cevap veriyor. Aklımı kurcalayan bir ton mevzu vardı. Yarım saatlik bir konuşmanın sonunda kafamdaki tüm soru işaretlerinden kurtuldum. Buradan tekrar teşekkür ediyorum hocam ilgilendiğiniz için.

burakodabas;Site analizim ile detaylı ilgilendiler. Çok teşekkür ediyorum.