• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı Nedir ? arama motoru optimizasyon danışmanlığı, yani Google ™, Yandex ve Bing gibi popüler arama motorlarında varlığınızı artırmak için yapılan çalışmalarda uzman danışmanlığı almanız anlamına gelmektedir. Siz siteniz ve satışlarınızla ilgilenirken biz arama motorlarında sizi yükselterek daha fazla müşteriye ulaşmanız için çalışırız.

Neden SEO Danışmanlığı Hizmetlerine İhtiyacınız var ?

Müşterilerimiz kendi işleriyle meşgul olurken oluşturduğumuz uzman ekibimiz sizin yerinize sitenizle ilgilenerek büyük oranda işlerinizi kolaylaştımış olur. Ayrıca alanında uzman olan ekibimiz hata yapmadan arama motorları üzerinde varlığınızı artırarak daha fazla müşteri almanıza yardımcı olur. Ek olarak müşterilerimize Adwords danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, SEO analizleri, içerik optimizasyonu, geri dönüşüm oranı optimizasyonu gibi sayısız hizmeti SEO Danışmanlığı kapsamında sunuyoruz.

E-ticaret SEO Danışmanlığı

Ticari web siteleri için özel hazırlanmış hizmet paketlerimizi sunuyoruz. Bu çalışmada sabit anahtar kelime yükseltmeleri yerine trafik, müşteri ve satış oranlarınızı artırmaya yönelik çalışmalar yürüterek marka bilinirliği artırma, itibar yönetimi, ürün optimizasyonu gibi ihtiyacınız olabilecek tüm hizmetleri biz yerine getiriyoruz.

SEO Danışmanı Ne Yapar ?

Danışmanlık hizmetimiz diğer firmalardan çok daha kapsamlı olarak ilerlemektedir. İlk olarak Sektör analizi, hedef kelime analizi ve rekabet analizi yapılarak strateji oluşturulur. Ardından sitenizde iç SEO çalışmaları başlatılarak arama motorlarına uygun hale getirilir. Bu işlemi yaparken geri dönüşüm oranınızı artıracak optimizasyon test ve çalışmaları yapılır. Site içi yapılandırmalar tamamlandığında sektör analizinde belirlediğimiz en verimli hedef kelimeler üzerinde dış seo çalışmaları başlatılarak arama motorları üzerindeki varlığınız artılır. Böylece daha üst sıralarda yer alarak site trafiğiniz artar. Çalışmaların tamamı müşterilerimize raporlanarak siteleri hakkındaki son durum analizleri paylaşılır.

Müşterilerimiz talep etmesi halinde sosyal medya hesapları, reklam yönetimi, tasarım yenilemeleri, yazılım desteği, itibar yönetimi, medya takibi hizmetleri veriyoruz.

SEO Danışmanlığı Fiyatları

SEO Danışmanlık ücretleri kelimelerin rekabet oranına göre değişkenlik göstermektedir. Yapacağımız çalışmalar için en yüksek performans en uygun fiyat garantisi sunarız. Ayrıca müşterilerimizle yükselme garantisi sunan sözleşme yaparız. Bulunduğunuz sektör, hedeflenen kelime sayısı almak istediğiniz hizmet çeşitliliğine göre paket fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. Ücretsiz analiz ve teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı. Google top contributor

2017 Yılı SEO Tahminleri ve Önerileri
2017 Yılı SEO Tahminleri ve Önerileri ...
Geri
Arama Motoru Optimizasyonu ...
İleri
Arama Motoru Optimizasyonu Hizmeti
YORUM YAZIN