Seo Danışmanlığı

Seo Danışmanlığı, arama motoru optimizasyonu için bilgi ve teknik destek alabileceğiniz danışmanlık hizmetidir. En hızlı şekilde milyonlarca insana ulaşmanın en kolay yöntemi olan internet neredeyse her gün kendisini yenilediği için değişiklikleri takip ederek uygulamak sadece tecrübeli kişiler tarafından yapılabilir.

Neden Bir SEO Danışmanına İhtiyacınız var?

Milyonlarca web sitesi içinden üst sıralara çıkmak tecrübeli ve titiz bir çalışma gerektirir. Hiçbir başarı tesadüfle gelmez arkasında büyük bir çalışma vardır.

Seo Danışmanlığı Hizmetleri

seo hizmetlerimiz

Seo danışmanlığı hizmetlerimiz hakkında kısaca açıklamalar yapacak olursak.

Sitenizin içeriğini veya yapısını analiz etme

Sitelerde kullanılan içeriğin anlaşılabilir olması, özgün olması, bilgi veriyor olması, alternatif hedef kelimeler içermesi, doğru başlık seçimleri, site içi gezinme de bağlantı yapısının doğru yapılması.

Web sitesinin geliştirilmesiyle ilgili teknik öneriler

Örneğin, Kullanılan sunucular, IP kaliteleri, hatalı sayfa düzenlemeleri, yazılım hataları, kullanıcı geri dönüşümünü sağlayacak özellik önerileri.

İçerik Geliştirme

İçeriklerin doğru dil yapısında kullanılması, bilgi güncellemeleri, title düzenlemeleri, yer alması gereken içerikler.

Çevrimiçi iş geliştirme kampanyalarının yönetimi

Reklamcılıkta tecrübeli ekibimiz ürünlerinizin hangi koşullar altında kampanyalara dahil olması gerektiğini, marka değeri kazanmanız için nasıl bir politika izleyerek ürünlerinizi pazara sunacağınızı sektörel inceleme yaparak detaylı bilgilendirme sunar.

Müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak anahtar kelime analizi

Site trafiğinizin fazla olması daha fazla satış yapacağınız anlamına gelmez. Doğru kişilere ulaşarak elde edilen trafik satışlarınızı doğrudan etkiler. Detaylı sektörel kelime analizi yapılarak potansiyel müşterilere ulaşmanıza yardımcı oluruz.

SEO Eğitimi

SEO alanında detaylı bir eğitim vererek bizimle beraber çalışabilirsiniz. Yapılan tüm çalışmalar sizinle beraber öğretici bir şekilde yapılır. Herhangi zararlı bir çalışma yapılmayıp sitenizin varlığını doğal süreçlerle nasıl güçlendirdiğimizi sizde öğrenebilirsiniz.

Local SEO

Hizmet verdiğiniz bölgelerde rakipsiz bir varlık oluşturmanız için bölgesel SEO çalışmaları yapılır. Örneğin; Ankara’da hizmet veriyorsanız o şehirde yapılan arama sonuçlarında ilk sıralarda olmanızı sağlayıp müşterilerinizin sizi kolayca bulmasına yardımcı oluruz.

Marka Yönetimi

Sanal alışveriş henüz önemli bir kitle tarafından güven oyu alamamıştır. Müşterilerinize güven vermek, isminizin kalıcı olması, bir defa hizmet verdiğiniz müşterilerin geri dönüşümünü sağlamak için özel analiz ve çalışmalarla markalaşmanıza yardımcı oluruz.

Sosyal Medya Danışmanlığı

Sektör analizi yaptıktan sonra sosyal medya üzerinde varlığınızı ve markanızın milyonlarca insana ulaşmasını sağlarız. İsteğe bağlı olarak analizlerin ardından sosyal medya’da yapılması gerekenler raporu sunulur veya sosyal medya yönetiminiz ekibimiz tarafından yapılır.

Seo Danışmanlığı Hizmetlerimizle güçlü ve eşsiz bir marka ortaya çıkarmış oluruz. Bu hizmetlerin bireysel kişiler tarafından takip edilmesi ve uzmanlaşması neredeyse imkansızdır. Özel kadromuz ve alanında uzmanlaşmış kadromuz çalışmalarıyla rakiplerinizden açık ara önde olmanıza katkı sağlar.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti Organik Seo Uzmanı , Adwords Danışmanı.

Search Console site kümelendirme
Search Console Site Kümelendir ...
Geri
Mobil Site Hızı Yakında Sıralamaları Etkileyebilir ...
İleri
Mobil Site Hızı Yakında Sıralamaları Etkileyebilir
YORUM YAZIN