SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO “Arama Motoru Optimizasyonu” anlamına gelmektedir. Arama motorlarının sitenizi daha rahat tarama, oluşturma ve anlaması adına yapılan teknik çalışmaların bütünüdür. Web Yöneticisi yönergelerine göre yapılan çalışmalar ile doğal arama sonuçlarında daha iyi bir konum elde edilir. Ayrıca Search Engine Optimization kelimelerinin baş harflerinin kısaltmasıdır. Her arama motorunun sıralama ve kalite sinyalleri bulunmaktadır.

arama motoru optimizasyonu hizmetleri

SEO Ajansımızı 2002 yılında kurduk. Firmamız her geçen gün büyümekte olup, uzun yıllardır, profesyonel Seo Uzmanlarımız ile arama motorlarını daha iyi anlamaya ve uygulamaya yönelik Kurumsal çalışmalar yapmaktayız. Her bütçeye uygun ekonomik çözümler üreterek, çalışmalarımızı büyük bir disiplin ve titizlik içerisinde gerçekleştiririz.

Daha Fazla Ziyaretçiye Ulaşmanızı Sağlarız

Web sitenize giren ziyaretçiler, geri dönüşüm oranını yükseltmektedir. Bu yüzden yaptığımız çalışmalar ile sitenizin daha popüler bir site olması için marka bilinirliğini arttırır, sosyal medya desteği ve optimizasyon çalışmalarımız sonucunda bulunabilirlik oranınızı arttırırız. Başarılı bir sonuç almak adına iç ve dış Seo optimizasyon sürecini, online ve profesyonel bir kadro ile gerçekleştiririz.

SEO Adına her hafta gerçekleştirdiğimiz canlı yayınlarımızı takip edebilir ve firmamız hakkında bilgiler edinebilirsiniz.

SEO Çalışmaları Nasıl Başlıyor?

seo çalışma süreci nasıl başlarÖncelikle sitenizi kullanmış olduğumuz yazılımlar ile detaylı olarak analiz ediyoruz. Rakipleriniz üzerinde gerekli analiz işlemleri yapıldıktan sonra, siteniz için en gerekli ana maddeler belirlenerek çalışmalara başlanıyor. 3 iş günü içerisinde yazılımsal ve kritik hatalar tarafınıza rapor olarak sunulmaktadır. Anlaşma koşullarına göre rapor sıklığı değişkenlik göstermektedir. Sitenize gelen bağlantıların analizleri yapıldıktan sonra, zararlı olan bağlantılar engellenerek ve bu işlemin düzenli takibi yapılarak ilerleme aşamasını kontrol altında tutuyoruz. Sitenizin daha başarılı bir şekilde ilerlemesi için, mantıklı adımlar atarak bağlantı geliştirme sürecini tamamlıyoruz. Site içerisinde kullanılan anahtar kelime dağılımları ve istenilen anahtar kelime yoğunluğu çalışmalarını raporluyoruz. Aktif tutulan bir site daha rahat ilerlediği için sitenizin Seo çalışmaları süresince aktif tutulmasını istiyor ve yine kontrol altında ilerlemenizi sağlıyoruz.  Her müşterimiz için ilerleme garantisi veriyoruz.

SEO Çalışmaları Ne kadar Sürmeli?

Seo çalışmaları rekabet oranına göre değişkenlik göstermektedir. Yeni Google sinyallerine göre başarılı bir çalışma için en az 5 ay veya 8 ay devam edilmesi gerekmektedir. Rekabet oranı yüksek olan kelimeler için çalışmaların 9 ay ile 12 ay arasında yapılmasını tavsiye ediyoruz. Rekabet oranı yüksek olan kelimeler için yıllık sözleşmeler yapılmaktadır.

Arama Motoru Optimizasyonu hakkında daha fazla bilgi edinmek için videomuzu izleyebilirsiniz.

Sizde bugün bizim müşterimiz olabilirsiniz. Uzmanlarımız sizlerle tanışmak için sabırsızlanıyor. İlk sayfa olmak hayal değil.