• Türkiye'nin SEO Şefi
  • info@seosefi.com
  • 0422-3237447

Organik SEO

Türkiye’nin ilk ve tek Organik SEO Firması olarak hizmet veriyoruz

Çalışmalarımızda yapay SEO hizmetlerine yer verilmemektedir.

Peki yapay SEO nedir?

Çalışma süresince sitenin yaşına bakılmaksızın işi almak adına çeşitli hazır paketler ile yapılan SEO çalışmasıdır. Çalışmalar yapay olarak otomatik programlar vasıtası ile yapıldığından daha önce binlerce backlink eklenen sitelere veya yorumlara linkleriniz eklenir. Geçici oldukları için kaldırılma esnasında siteniz ne kadar ilerledi ise o kadar gerileme yaşar.

Organik SEO Hizmeti Nedir?

Organik SEO hizmetimiz içerisinde yer alan en önemli madde on-page seo dur. Tüm müşterilerimizden, ftp,cpanel ve site admin bilgilerini alırız. İçerik yoğunluğuna göre konuların meta,title,anahtar kelimeleri yeniden düzenler, içeriklerde bulunan h tagları hataları ve görsel hataları gideririz.

SEO hizmeti alan tüm müşterilerimize Mini SEO eğitimi sesli ve görüntülü olarak aktarılmaktadır.

Müşterimizin ihtiyaçlarını ve hedef kitlesini en iyi şekilde belirler ve nokta atış sistemi ile hizmet veririz.

Asla gereksiz vaatlerde bulunmayız ve en ekonomik çözümleri üretiriz. İlk sayfa garantisi veriyoruz vb gibi kelimeler bilinçsiz SEO uzmanları tarafından verilen vaatlerdir. İlk sayfada olan tüm siteler SEO çalışmaktadırlar, rakiplerinizin nasıl bir SEO çalışacağını bilmeden çok gerilerde veya ilk sayfaya yakın olan bir siteye garanti vermek kadar manasız ve bilinçsiz bir yaklaşım olamaz. Rakipleriniz bu süreç içerisinde sizden daha iyi SEO çalışabilirler. Bu yüzden ilerleme garantisi vermekteyiz, amacımız en iyi yere gelmesini sağlamaktır lakin %100 ilk sayfa olacak ibarelerini kullanmayız.

Siteye olumsuz etki verecek her çalışmadan kaçınırız.

Hizmet vereceğimiz her site için URL yapısı kontrolü ve düzenlemeler yapar, gerekli SEO eklentilerini kurarız.

Eski içerikler üzerinde yine aynı şekilde düzenlemeler yaparak, etkisini yitirmiş tüm konuları canlandırmak için çalışmalar düzenleriz.

Sosyal medya paylaşımları ve sayfaları hakkında bilgiler sunar, prosedürüne uygun olacak şekilde eğitim veririz.

SEO çalışmaları süresince müşterilerimiz ile birlikte hareket eder ve projeler geliştiririz. Yine aynı süreçte telefon,mail ve skype üzerinden destek veriyoruz.

Çalışma süreçleri içerisinde sadece SEO Şefi ekibine özel teknikler ile hareket edilmektedir.

Çalışma sürecinde, forum tanıtım, sözlük tanıtım,profil backlink,yorum backlink hizmetleri verilmemekte ve kullanılmamaktadır.

Tamamen içerik ağırlık olarak çalışmalar devam etmekte gerekirse siteler için ek blog alanları açarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

SEO müşterimizin kampanya vb durumlarını daha hızlı ve sağlıklı duyurabilmek adına sosyal medya paylaşımları ve tanıtım yazıları da kullanmaktayız.