• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Online itibar Yönetimi

Online itibar yönetimi nedir? Kurumsal ve bireysel şirketler için dijital pazarda marka değerlerini koruma ve geliştirmek için verilen hizmettir. Her şeyin internet olduğu modern çağda online itibar yönetimi yapılmayan şirketler zamanla yok olma eşiğine gelmektedir. Dijital pazarda aktif stratejiler izleyen şirketler ise hızla büyümektedir.

Online itibar yönetimi nasıl yapılır ?

Şirketinizin dijital pazarda bıraktığı izler analiz edilir. Yapılan çalışmalar marka değerlerini artıcak stratejiler uygulanarak gerçekleştirilir.

Arama motoru optimizasyonu

Online itibar kazanmak isteyen markalar arama motorlarında üst sıralarda yer alması gerekir. Sektörel kelimelerde her zaman üst sıralarda ismini göstererek müşterilerin güvenini kazanır. Sıradan internet kullanıcılarına göre ilk sırada çıkan en iyisidir. SEO çalışmaları yaparak hedef kelimelerinizde üst sıralarda yer almanız gerekmektedir.

Sosyal medya yönetimi

Sosyal ağlar markanızı insanlara ulaştırabileceğimiz en etkili yerlerdir. Bunlara ek olarak dünyanın en büyük video sitesi Youtube hızlı çıkışını devam ettirmektedir. Sosyal ağlar ve Youtube gibi popüler video sitelerinde doğrudan veya viral reklamlarla insanlara markanızı tanıtın. Ancak bu işlemi profesyonel adımlar atarak yapmanız gerekmektedir. Özellikle viral çalışmalar kullanıcılara doğrudan biz reklamız sinyali verirse itibar kaybına neden olabilmektedir.

Medya Takibi

İnterneti sadece siteler olarak değerlendirmemeniz gerekir. Sosyal medya siteleri, kişisel paylaşımlar gibi farklı yapılarda kanallar bulunmaktadır. Arama motoru sonuçlarında hakkınızda çıkan bir habere aylar sonra ulaştığınızda artık her şey için çok geç olabilir. Kurumsal firmalar için online itibar yönetimi son derece önemli ve şarttır diyebiliriz.

Marka Değeri

Ne kadar çalışma yapılırsa yapılsın marka değerinizi verdiğiniz hizmet ve karşılığında aldığınız yorumlar oluşturmaktadır. İnternet araştırmak ve yazmak için engellenemez sınırsız bir kaynaktır. Kurumsal çalışmalarımızda sizin için marka yorumlarınızıda takibe alırız. Sosyal medya’da yazılanlar, forumlarda yazılanlar, sözlüklerde, bloglarda ve haber sitelerinde birçok yerde hakkınızda yapılan olumlu olumsuz görüşleri takip ederiz. Olumsuz görüşlerin kaynağını bularak sorunu gidermeniz için raporlar sunarız. Diğer okuyuları etkilememesi içinde olumsuz yorumları kaldırma çalışmaları yürütürüz.

Türkiye’nin en kapsamlı dijital pazarlama şirketi olarak 8 yıldır hizmetlerimizi devam ettiriyoruz. Reklamcılık, SEO, Pazarlama alanında sahip olduğumuz tecrübelerden faydalanarak profesyonel online itibar yönetimi hizmeti almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hakkında

potasyum

Web Tasarım Hizmetleri Ajansı
Web Tasarım Hizmetleri ...
Geri
Bölgesel SEO ...
İleri
Bölgesel SEO Hizmeti
YORUM YAZIN