İçerik Oluşturma

Sitenizde yer alan içerikler, ziyaretçi ve müşterilerinize kim olduğunuzu ve ne iş yaptığınızı anlatmaktadır. İçerikleriniz ziyaretçilerin sizi daha iyi anlamasını ve vermiş olduğunuz hizmetin kalitesini gösterecektir bu yüzden içerikleriniz kusursuz olmak zorundadır.

İçeriklerinizin güçlü olması her zaman kazanmanızı ve kalitenizi ispatlayacaktır, ancak bunu nasıl kullanmanız gerektiğini iyi bilmeniz gerekmektedir. İçerik kaliteniz daha fazla ziyaretçi ve trafik çekmenizi sağlayacağı için bazı unsurlara dikkat etmeniz gerekiyor. Her içerik aynı amaç için tasarlanmamıştır, kimi içerikler bilgi vermek için yazılırken, kimi içerikler ise bilgi vermek veya ürün satışı için yazılmaktadır. Sitenizde ve bloglarınızda yayımlayacağınız içerikler bu yüzden hizmete göre derecelen dirilmektedir. Bu noktada SEO Şefi olarak hedefinizi çok iyi bilmemiz gerekmektedir, gerekli strateji ve içerik kalitesini sağlamak için bize projenizi ve amacınızı anlatmanız gerekmektedir.

İçerik Oluşturma Hizmetleri

SEO Şefi Ajansı olarak sunmuş olduğumuz içerik oluşturma hizmetleri:

  • Blog ve Mikro Site Gönderileri: Blog ve mikro site gönderileri, takipçilerinizin ve okuyucularınızın dikkatini çekecek içeriklerin düzenli ve belirli priyotlar halinde geliştirilerek yayımlanması önemli bir unsurdur. Markanızı geliştirmek istiyorsunuz ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor iseniz işte teklifimiz tam size göre, markalaşma sürecinde içerik gelişimi ve dağılımı ile ilgili uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Eğer bünyenizde bulunan bir ekibin yetiştirilmesini istiyor iseniz yine sizler için çözüm üretebiliriz.
  • Kurumsal Haberler: Tam hedef kitlenizin olduğu çeşitli sosyal medya veya denklik sağlayan site / siteler de kurumsal marka gelişiminizi ve hizmetinizi anlatan basın bülteni bildirimlerini hazırlarız.
  • Link Zinciri Yazıları: Kusursuz bir link zinciri kurmanız için içeriklerinizin de en az sitenizdeki içerikler kadar sağlam olması gerekmektedir. Otoriter içerikler hazırlar ve, istediğiniz mecralarda paylaşımını üstleniriz.
  • Basın Bültenleri: Basın bültenleri yazıları belirli gramerler ve şemalar üzerinde geliştirilen içeriklerdir. Noktasından, virgülüne kadar dikkat etmeniz gereken bu kusursuz içerikler için uzun yıllardır çözüm üretmekteyiz. Devrik cümleler kurmadan tam anlamı ile verilecek hizmetin veya duyurunun medya kanallarına ulaştırılmasını sağlarız.
  • İçerik Optimizasyonu: Rekabet oranı yüksek kelimeler ve kelime grupları için içeriklerinizin son derece kusursuz olması gerekmektedir. Kusursuz olan içeriklerinizin belirli kelimeler için analiz işlemleri yapılarak yazılması da son derece önemlidir. Anahtar kelime yoğunluğu ve aranma hacimlerini test ederek en fazla trafik ve ziyaretçiye ulaşmanızı sağlarız.

Bizim içerik oluşturma hizmetimizden yararlanmak için iletişim kurabilir, ve diğer hizmetlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bu gün bizim müşterimiz olabilirsiniz.