• Kurumsal SEO Danışmanlığı
  • info@seosefi.com
  • 0422-3237447
soru cevap

Hit sorunu nedenleri

Soru: Hit sorunu nedenleri

Siteme ne yaptıysam beceremedim. Hergün özgün içerik, tüm sosyal medyalarda paylaşım yinede beceremedim. Pek fazla bütçem olmadığı için bedava prli toplistlere yada reklam sitelerinden backlink almaya çalışıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Site adresi ( www . i**** . co )
Şimdiden teşekkür ederim

Cevap

Siteniz üzerinde yaptığım analizler sonucunda, sitenizin şuanki şekli ile devam eder ise, spam listesine gireceğini açık olarak belirtebilirim.
Kullanılan etiket sistemi tamamen hatalı neredeyse konulara 15 adet etiket girmiş durumdasınız, bu duruma bir an önce son vermeniz gerekmektedir. 5 adet etiketi geçmemeye özen göstermeniz gerekiyor.
Filmlerin açıklama alanları çok kısa ve hiç birinde H2 etiketi bulunmuyor alt başlıklar sunarak H2 etiketi kullanmaya özen göstermelisiniz.
Konu içerisinden tamamen hit odaklı çalışmalar sergilemiş ve hiç kullanıcılarınızı düşünmemiş durumdasınız. Yazı alanlarında farklı boldlama renklendirme seçenekleri kullanmayı düşünmelisiniz.
On-page seo eksikleriniz çok fazla. Page speed analizi yapıp optimizasyonları bir an önce tamamlamanız gerekmekte.
Yan sidebar alanında görünmeyen kategorileri ilk işiniz açık hale getirmek olacaktır. Kategorileri açık olarak sergilemeniz önemlidir.
En altta bulunan alexa bölümünü acil olarak kaldırınız.
İçerik sayınız bu sektör için çok düşük, içeriklerinizi bir an önce arttırmaya özen göstermeli ve düzenli olarak sabah erken saatlerde girilmesine dikkat etmelisiniz. 5 adetten fazla girmeniz gereken bir sektördür.
Bulunduğunuz sektör rekabet ortamının en yüksek olduğu alanlardan biridir. Bu yüzden rakiplerinize biraz fark atacak durumlar yaşatmanız gerekiyor sitenize siteniz için blog bölümü oluşturmalı ve filmler için haberler girmelisiniz, sadece bu işlemi yaparak inanılmaz başarılara imza atabilirsiniz. Filmler hakkında veya vizyona girecek filmler hakkında, film yıldızları hakkında bir içerik firması ile anlaşma yapabilir veya kendiniz en az günde 5 içerik girerek sitenize inanılmaz trafikler çekebilirsiniz. Bu sektörde yeni yeni yapılmaya başlanacak olan bu hareketi ilk sizler uygulayınız.
Sosyal medya paylaşımlarınızın yanlış olduğunu gördüm, bunada bir an önce son vermeniz gerekiyor, diğer makalelerimizde yazdığımız ibareyi sizler için tekrarlıyorum, sosyal medya paylaşımında filmin adını ve film hakkında sitenizde yazmayan çok kısa bir açıklama alanını yazarak, google link kısaltma servisini kullanarak paylaşım yapmalısınız.
Etiketlerinizde film kategorilerini verebilirsiniz. Bunada özen göstermeniz gerekmektedir. İçerik alanlarında 2016 aksiyon filmleri vb kelimelerle türetilmiş anahtar kelime açılımları sağlamalısınız.

Hakkında

admin

SEO Şefi Founder

soru cevap
Eski makale nasıl güncellenir? ...
Geri
1 yıl içerik eklenmeyen siteyi yeniden kazanmak ...
İleri
soru cevap
YORUM YAZIN