Hakkımızda

“seosefi.com” olarak bünyemizdeki SEO uzmanları ile birlikte, 2002 yılından bu yana SEOArama Motoru Optimizasyonu hizmeti sağlamaktayız. Bunca yıldır edindiğimiz tecrübeler, ne güzeldir ki 900’ü aşkın mutlu müşteri portföyü edinmemize de olanak tanımıştır.

Bünyemizdeki uzman SEO danışmanları ile birlikte hem kurumsal hem de bireysel çalışmalarla referanslarımızı güçlendirmiş durumdayız. 2002 yılında sektörün öncü isimleri tarafından yönetilen ekibimiz, en nihayetinde müşterilerimiz tarafından sektörün en iyileri olarak telaffuz edilmemize vesile olmuştur.

Sadece klasik SEO çalışmaları ile kendini kısıtlamayan kadromuz ile başta Google olmak üzere pek çok arama motoru üzerinde kendi çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz ve bu süreçte edindiğimiz özgün bilgileri raporlayarak, arama motorlarının dinamik yapısına ayak uydurma becerisini göstermekteyiz.

Unutulmamalıdır ki uzman yaklaşımı, her daim yenilikleri ve etkisini kaybeden çalışmaları tespit etmek ile mümkün gösterilebilir. Bu bağlamda “seosefi.com” olarak müşterilerimizin sektörü fark etmeksizin başarılarını en güncel ve özel olarak elde ettiğimiz tekniklerle sağlamaktayız. Böylece rakip analizlerinde, sektörde olmayan yaklaşımları getirebilmenin mutluluğunu yaşamakta ve müşterilerimize de yaşatmaktayız.

iletişim

"seosefi.com" olarak neler yapıyoruz?

Kurumsal SEO Hizmeti

Kurumsal SEO çalışmalarımız ile kurumsal alanın mevcut gereksinimleri ile uyuşan teknik çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.

Kurumsal SEO konusunda en doğru yaklaşımları, mevcut tecrübelerimizden yararlanarak sağlamaktayız.

Google Adwords Danışmanlığı Hizmeti

Her ne kadar SEO ve Google Adwords ikilisinde yanlış bir algı oluşmuş durumdaysa da müşterilerimizin mevcut harcamalarını en verimli şekilde potansiyel müşteriye dünüştürmeleri ve SEO üzerinde etki almaları için Adwords danışmanlığı hizmeti sunmaktayız.

SEO Danışmanlığı Hizmeti

SEO danışmanlığı hizmetimiz kapsamında Arama Motoru Optimizasyonu yani SEO çalışmalarını, hem kurumsal hem de bireysel müşterilerimiz için bir bütün olarak sunmaktayız.

Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti

Günümüzde hem kurumsal hem de bireysel internet girişimleri için olmazsa olmazlar arasında yer alan sosyal medya danışmanlığı hizmetini sunarak, uzun vadelere yayılan başarının anahtarını sunmaktayız.

SEO Analiz Hizmeti

Sektörü gereği ve edindiğimiz tecrübelerin de dayanağı olarak müşterilerimizin en doğru ve en hızlı başarıyı elde etmesi için, ilk adım olan SEO analiz sürecini büyük bir özveri ile tamamlamaktayız.

Dijital Pazarlama ve Yazılım Hizmeti

Söz konusu SEO olduğu vakit, birçok farklı yönden bütünlük sağlanması gerekmektedir. Bu sürecin en önemli temelleri arasında da yazılım ve dijital pazarlama yer almaktadır. Bu bağlamda SEO Şefi olarak müşterilerimizin projeleri için her türlü ve en iyi sonuca ulaşılmasına imkan veren yazılım desteği de sağlamaktayız.

Misyonumuz

Yönetim ekibimiz tarafından 2002 yılında oluşturduğumuz iş anlayışımızı, bugün hala sürdürmekteyiz. Organik SEO çalışmalarımız ile müşterilerimizin hem mevcut kurumsal algısına katlı sağlıyoruz, hem de en iyi şekilde kurumsal kimlik oluşumu ve güçlendirmesi sunuyoruz.

Misyonumuz gereği kısa ve uzun vadede hiçbir şekilde hem arama motorları hem de kullanıcılar tarafında oluşabilecek negatif algıya müsade eden SEO çalışmaları içerisinde olmadık ve devam eden süreçlerde de bu riskli çalışmaları kullanmayı reddediyor olacağız.

seosefi.com” olarak edindiğimiz prensipler doğrultusunda, yaptığımız çalışmalardaki önceliklerimiz şu şekildedir:

  • Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma anlayışı
  • Özgün bilgilerimize dayanan güvenli SEO çalışmaları
  • SEO çalışmaları ile ortak yürütülen kurumsal kimlik çalışmaları
  • Etik kuralları bozmayan rekabet süreci
  • Kontrollü yükselme
  • Uzun vadelere yayılacak başarıyı getiren özgün teknik kullanımı

Uzmanlıklarımız

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) 99%
Adwords 99%
Sosyal Medya 98%
Kurumsal SEO 99%

Bir SEO Danışmanlığı Desteği Almak İster Misiniz ?