• Kurumsal SEO Danışmanlığı
  • info@seosefi.com
  • 0422-3237447
Google Search Quality Update

Google Search Quality Update devam ediyor

Google Search Quality Update güncellemeleri devam ediyor. Yapılan güncellemelerin Penguin 4 güncellemesi olduğunu düşünüyordum ve bununla birlikte farklı güncellemelerin de bir arada gerçekleştiği yönünde izlenimlerim oluşmuştu. Dün haber yaparken kalite güncellemeleri de olabilir diye varsayımlarda bulunmuştum.

Tiwtter da yapılan açılmaya John Muller’de olumlu olarak yanıt vermiş durumdadır. Şuanda Google Kalite Güncellemesi yapıyor diye tahminler devam etmektedir. Lakin henüz Webmaster Central Blog tarafından resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

kalite güncellemesi

Google Search Quality Update ile değişenler

Penguin güncelleme izlenimleri taşıyan kalite güncellemesin de öne çıkan durumlara değinecek olursak, sosyal medya linklerinin daha ön planda çıktıklarını görünüyor. 10 site üzerinde yaptığım anahtar kelime test sonuçlarına göre evet bir kalite güncellemesi kesinlikle var diyebilirim. Daha iyi içerik sunan sitelerin üst sıralarda oldukları görünmekte. Resmi bir açıklama gelmediği sürece kafaların biraz daha karışacağı günler geçireceğe benziyoruz. Dalgalanma düzeyleri normal seviyelerine gelmiş durumda. Kalıcılık oranları ile gerekli analizleri daha rahat yapabileceğiz. Bir kaç beklemek sağlıklı analizler yapmak gerekecek. Bu süreç içerisinde içerik önemi şuanda ilk ön plana çıkanlar arasında.

Siteleriniz için stabil olarak yaptığınız işlemlere devam etmelisiniz. Resmi açıklamadan sonra detaylı bilgiler sunulacaktır.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı. Google top contributor

CMO Chief Marketing Officer
CMO Chief Marketing Officer SEO ...
Geri
301 yönlendirme teknikleri ...
İleri
301 yönlendirme
YORUM YAZIN