E-Ticaret SEO

En iyi E-ticaret SEO Ajansından SEO Hizmeti alarak trafiğinizi arttırın ve daha fazla müşteriye ulaşın. E-ticaret SEO’da uzmanlaşmış, Google Partner bir ajans ile markanıza değer katın.

Başlamaya Hazır Mısınız? 

google partner

Teklif AL

E-Ticaret SEO ve Dijital Pazarlama Hizmetleri

Rakiplerinizden dolayı satış yapamıyor musunuz? E-ticaret SEO hizmetleri rakiplerinizden daha fazla satış ve trafik elde etmenize yardımcı olabilir.

E-ticaret sitesi sahipleri için veri odaklı bir çalışma planı oluşturuyoruz. Hedef kitle, anahtar kelimeler, rekabet analizi için otomasyon programlar kullanıyoruz . Yüksek kaliteli içerikler, ürün açıklamaları ve kategori optimizasyonları ile fark yaratıyoruz. Çevrim içi görünürlüğünüzü arttırmak ve daha fazla satış yapmanız için günlük optimizasyonlar yaparız.

Rekabet Analizi

Kullandığımız 15’den fazla analiz yazılımı ile, ilk 5 rakibinizi çok yakından takip ediyoruz. Rakiplerinizin satış odaklı anahtar kelimelerini tespit ederek daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlıyoruz. Yol haritası ile her zaman rakiplerinizden bir adım önde olmanız için planlamalar yapıyoruz.

İçerik & Kod Optimizasyonu

Gelişmiş Google Analytics verileri ile optimizasyonlar yapıyoruz. En iyi analiz programları ile siteniz için Crawl analizleri yaparız. Arama görünürlüğünüzü arttırmak için içerik ve hız optimizasyonları yaparız. UX deneyimini en üst düzeye çıkarmak için dolaşım menüleri, kategoriler, ürünler ve ilerişim formalarını optimize ederiz.

İçerik Geliştirme

Yeni web siteleri için full performans ve geri dönüşüm sağlayacak içerik ipuçları veriyoruz. Yerel aramalarda ön planda olmanızı sağlayacak, araştırılmış ve geliştirilmiş içerikler üretmeniz için eğitim veriyoruz. Sesli arama teknolojisine geçiş yapmanız için gerekli olan optimizasyonları yapmaktayız.

Ölçümleme ve Analitik Raporlama

Ölçümlenmeyen ve analiz edilmeyen bir web sitesinin e-ticaret piyasasında ayakta durması son derece zordur. Siteniz içerisinde gerçekleşen trafiklerin doğru analiz edilmesi ile daha fazla satış yapabilirsiniz.

Geri Dönüşüm Optimizasyonu

+ Detay
Google Analytics, Adwords, Merchant Center optimizasyonları ile daha fazla satış yapmanızı sağlıyoruz. Her ürün için derinlemesine optimizasyon yapma konusunda son derece profesyonel bir ekibiz.
/

Dijital Pazarlama

+ Detay
Marka değerinizi hızlıca yükseltmek ve daha fazla satış yapmanız için Google partner olarak adwords, youtube ve sosyal medya reklamları konusunda çözüm üretiyoruz.
w

Müşteri Temsilcileri

+ Detay
Müşteri desteği konusunda şimdiye kadar gördüğünüz en hızlı geri dönüşüm sağlayan firma olduğumuzu %100 savunabiliriz.

Yaratıcı Fikirler

+ Detay
Sıfırdan marka yaratma konusunda çok iddalıyız. Uçuk kaçık fikirler üreten ve sektörde kesinlikle farklı olmanızı sağlayacak projeler hazırlıyoruz.

E-Ticaret SEO Takibi

Çalışmalara başladığınızda sitenizin her alanının kontrol altında tutulması gerekmektedir. Kullandığımız analiz programları ile tüm gelişmelerden sizleri haberdar ediyoruz. Bu konuda çok iddalıyız. Son 5 yılda rapor istiyorum kelimesini, hiç bir müşterimize kullandırtmadığımızı biliyor muydunuz?
  • Anahtar kelime sıralamaları
  • Organik gelişim tablosu
  • Direct ve Marka değeri
  • Rakip analizleri ve hamleleri
  • Yeni trafik kanallarının tespiti

Bir E-ticaret SEO’ya ihtiyacınız mı var?

Alanında uzaman, Google Partner bir firma ile çalışmak ister misiniz? Biz 12 yıldan uzun süredir SEO ve Dijital Pazarlama hizmeti veren bir ajansız. Son 5 yıldan uzun süredir sadece E-ticaret sitelerine hizmet vermeye başladık. Sıfırdan marka yaratma konusunda uzmanlığımızı görmek için bizimle iletişime geçin.

5 + 15 =