• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO)

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO), sitenizi ziyaret eden kişilere daha fazla satış yapmanız için uygulanan tekniklere denir. Gelen tıklamalar, hedef sayfalar, sayfa düzeni, site hızı ve pazarlama gibi birçok faktör dönüşüm oranını etkilemektedir.

Geri dönüşüm oranın artması kar oranlarınızı yükselteceği için şirket ve marka değerlerini doğrudan etkiler. Satışlarınızın artması, yatırım getirisini artırarak sermaye sorununu ortadan kaldırarak daha fazla kar elde etmenize yardımcı olur.

CRO geri dönüşüm oranın artması, neredeyse tüm mali sorunlarınızı ortadan kaldırarak pazarlama stratejinizi geliştirmenize yardımcı olur. Site içinde yapılan her değişiklik CRO oranını doğrudan etkiler.  Ancak yapılan değişiklikler her sektörde aynı sonucu vermez. Sektörel araştırmalar yapılarak özel bir planlama ile CRO oranı geliştirilmesi gerekmektedir. Hedef kitleniz belirlenerek ilgi alanları ve yaş grupları göz önünde tutularak verimliliği artıracak testler yapılır.

Dönüşüm Oranı Optimizasyonu (CRO) Teknikleri

A/B Testi, geri dönüşüm oranını artırmanın temel kuralının testler olduğuna inanıyoruz. Yapılan çalışmalar her sektör ve kitle için farklı sinyaller yollamaktavermektedir. Müşterilerin bunu nasıl algıladığını analiz ederek değişken stratejilerle geri dönüşüm oranı artırma çalışmalarını yürütüyoruz.
Sürekli ve güncel araştırmalar başarının kalıcı olmasını sağlar, kararlı gelişmeler, düzenli testler ve titiz raporlama. Uzman analiz ekibimiz hangi kitlenin ürünlerinize ilgi gösteren ve hangi kitlenin ürünlerinizi tanıması halinde ilgi gösterebileceğini belirleyerek kısa sürede satışlarınızda artış sağlar.

Çalışma Sistemimiz

Uzmanlarımız sektördeki en iyi analiz programlarını kullanarak veriler toplar. Elde edilen veriler görselleştirme ve özel tekniklerle analiz edilerek müşterimize verim sağlayacak en iyi hale getirilir. Analiz ekibimiz günlük dataları inceleyerek sürekli gelişmelerinizi takip eder.
En iyi CRO tekniklerini uygulamayı teklif ediyoruz, A/B testi, çok değişkenli testler, tasarım yapılandırması, yakınlık oranları, teşvik edici renkler, hız optimizasyonu, tarayıcı yapılandırması ve psikolojik sinyaller. Yaptığımız çalışmalar sonunda elde ettiğiniz trafiğe daha fazla satış yapma garantisi veriyoruz.
Sizin farkında dahi olmadığınız potansiyeli açığa çıkartıyoruz. Ekibimiz özel yapılandırmalar ve müşteri psikolojisine dayanarak yapacağı çalışmalarla geri dönüşüm oranını artırarak trafiğinizi en verimli şekilde kullanmanıza yardımcı oluyor.

Projeniz size para kazandırırken bırakın biz size daha fazla para kazandıralım! Yüz binlerce lira masraf yaparak sahip olacağınız programlar ve profesyonel bir ekibe çok düşük ücretlerle sahip olma fırsatı sunuyoruz.

Hakkında

potasyum

İtibar Yönetimi Hizmeti
Online itibar Yönetimi ...
Geri
YORUM YAZIN