• Türkiye'nin En Güncel SEO Ajansı
  • info@seosefi.com
  • 0543-5675850

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu, daha üst sıralarda yer alarak daha fazla trafik elde edebilirsiniz. İlk sıralarda yer almak ayrıca gelen ziyaretçilere güven verir böylece geri dönüşüm oranınızı hızla yükseltir. Satışlarınızı doğrudan artırırsınız. Şirketimiz, Kurumsal SEO çalışmaları, pazarlama ve marka yönetimi hakkında profesyonel destek alabileceğiniz Türkiye’nin en güvenilir ajansıdır. Tüm çalışmalarımız yükselme garantisi veren sözleşmelerle yapılır yani paranızı doğru yatırım için kullandığınızdan emin olabilirsiniz. Arama motoru optimizasyonu yaparken, Organik aramalar, On-Page SEO, Link inşaatı, anahtar kelime araştırması / strateji ve etkinlik raporlamaları, sosyal medya yönetimi, tasarım iyileştirmeleri, yazılımsal destek, dönüşüm oranı optimizasyonu, bölgesel SEO ve itibar yönetimi hizmetleri sunuyoruz.

Arama Motoru Optimizasyonu Nedir ?

Arama motoru optimizasyonu, Google ™, Yandex ve Bing gibi popüler arama motorlarında daha üst sıralarda yer almanız için yapılan çalışmalardır.

Arama Motoru Optimizasyonu Nasıl Yapılır ?

Öncelikle çalışma yapılacak olan sektör ve hedef kelime analizleri yapılır. Rakipler analiz edilerek zorluk dereceleri belirlenir. Elde edilen verilere göre strateji planları hazırlanarak çalışmalar başlar.

Site İçi SEO

İlk olarak site içi seo optimizasyonu ile başlarız.  Sitenizin mobil uyumu, hızlandırma çalışmaları ve sunucu optimizasyonu yapıldıktan sonra içerik optimizasyonuna geçilir. Sitenizde yer alan sayfa ve makalaler hedeflere göre düzenlenir. İç link yapısı düzenlenir, zararlı kodlar kaldırılır, robots.txt hazırlanır, site haritaları arama motorlarına gönderilir. Resim, java ve js gibi dosya yazılımlar sıkıştırılarak performans iyileştirmeleri yaparız. Alt etiketler düzenlenerek botların sizi daha iyi anlamasını sağlarız.

Dış SEO

Siteniz arama motoru dostu haline geldikten sonra dış seo çalışmalarını başlatırız. Dış SEO çalışmaları sizin bir tür reklamınızdır. Varlığınızı arama motorları dışında insanlara duyurarak ziyaretçilerinizin artmasını sağlarız. Bunu yaparken güncel teknolojileri ve gelişmeleri yakından takip ederek yaparız.

Sosyal Medya

Tüm çalışmalarımız sosyal medya destekli olarak yapılmaktadır. İlk olarak Facebook, Twitter, Google+, Pinterest gibi ağlarda yüz binlerce insana ulaşmanızı sağlarız.

Link Ağı

Başarılı SEO stratejisinin bir parçasıdır. Başarı bir link ağı arama motorlarına anahtar kelimeler hakkında sinyaller verir ve sayfaları bu kelimelerde yükseltir.

Arama motoru optimizasyonu başarının temelidir. Uyguladığımız SEO stratejileri sitenizi organik sıralamalarda üst sıralara taşır. Ekibimiz SEO anahtar kelime raporları, link ağı raporları ve indexlenmiş tüm sayfalar üzerinde hassas bir çalışma ortaya çıkartır. Müşterimizin sıralama ve trafiklerini artırarak satış oranlarını yükseltmesine odaklanırız.
SEO online pazarlamanın can kurtaranıdır. Size ziyaretçi artışı ve buna bağlı olarak ürün satışlarınızı artırmayı garanti ediyoruz. SEO uzmanlarımız sıralamalarınızı yükseltmeye odaklanırken, pazarlama uzmanlarımızda nasıl ürünlerinizi daha fazla kişiye ulaşarak doğru strateji ile geri dönüşüm oranını artıracağınız üzerinde çalışmalar yapar. Artık Google, Bing, Yandex ve Yahoo gibi popüler arama motorlarında ilk sıralarda yer alabilirsiniz.

Anahtar Kelime Araştırması / Strateji

Arama motoru optimizasyonu, SEO’nun en önemli kurallarından biri anahtar kelime hedeflemesinin doğru yapılmasıdır. Bırakın alanında profesyonel ekimiz sizin için araştırmalar yaparak doğru anahtar kelimeleri belirlesin, başarılı link inşaatı yaparak sayfa sıralamalarını artırsın. Siz sadece gelen siparişleriniz ilgilenin.

Aktif Raporlama

Yaptığımız çalışmaların tüm raporlarını size iletiriz ve tüm gelişmeleri yakından takip edebilirsiniz, trafik artış raporları, odaklanılan anahtar kelimeler ve arama motorları üzerinde elde edilen başarı raporları.
Takımımız özel seçilmiş SEO uzmanları, pazarlama uzmanları, analizciler ve son güncellemeleri yakından takip eden özel bir kadrodan oluşmaktadır. Başarıya ulaşmak için aradığınız doğru iş ortağınız biziz, tüm anlaşmalarımız yükselme garantili olarak yapılmaktadır.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı. Google top contributor

Kurumsal SEO Danışmanlığı Hizmetleri
Kurumsal SEO Danışmanlığı ...
Geri
Hemen Çıkma Oranı SEO Çalışmalarını Nasıl Ekiler? ...
İleri
Hemen Çıkma Oranı SEO Çalışmalarını Nasıl Ekiler?
YORUM YAZIN