• SEO Şefi
  • +90 422 323 74 47
  • info@seosefi.com
Amp hata raporu önizlemesi

Amp hata raporu önizlemesi

Amp hata raporu ve rehberi için bir haber yayınlandı. Toplumumuz her zamankinden fazla bir şekilde cep telefonlarını kullanmaya devam etmektedirler. Sosyal faaliyetler için veya bilgi edinebilmek için sürekli cep telefonlarından web sitelerini ziyaret eden kullanıcı kitlesine iyi bir hizmet sunmanız gerekmektedir, aksi halde web siteniz kullanıcı kitlesinin gözünde iyi bir hal almayacaktır ve bu sizin açınızdan olumsuz bir faktör olacaktır, bu açıdan bakılırsa AMP Hata Raporu eklentisi kullanılması gereken eklenti çeşididir.

Hata Raporu web site yöneticileri için, kullanıcı kitlesini daha iyi yönetmek amaçlı geliştirilmiş bir sistemdir, bu sistem sayesinde web sitenizi daha uyumlu hale getirip topluma daha iyi bir hizmet sunabilirsiniz.

amp hata raporu

Daha fazla site ve haber içerikleri için hızlandırılmış mobil sayfalar tekniğinin uygulanılması web sitenizin yararına olabilecek çalışmalardan biridir. Web yöneticisi araçlarındaki hızlandırılmış mobil sayfalar sekmesi ile sitenizin mobil tasarımındaki sayfaların sorunlarını tespit edebilirsiniz, aynı zamanda bu eklenti sayesinde web siteleri mobil cihazlarda daha hızlı yüklenebilir hale gelecektir. Daha önce böyle bir eklentinin web yöneticisi araçlarında kullanılacağı tarzında haberler yayınlanmıştı fakat 20 Ocak 2016 tarihinde Google resmi olarak önizlemesini açıkladı. Amp’nin nasıl çalıştığını ve amp rehberini inceleyiniz.

Hata Raporu’nu kullanarak web sitenizdeki mobil sayfa hatalarını düzenleyebilirsiniz, bu sayede siteniz mobil kullanıcılar tarafından daha rahat bir şekilde ziyaret edilecektir. AMP hata raporlarınıza web sitenizi Web Yöneticisi Araçları’na kaydederek göz atabilirsiniz. Bu işlemleri yaparak web sitenize anlık müdehale edebilir, hataları düzenleyerek sitenizin mobil uyumluluğunu arttırabilir ve mobil kullanıcıları sıkmadan web sitenizi rahatça ziyarete açık hale getirebilirsiniz.

Güncellemeleri ve haberlerini takip etmek için AMP blog adresinden faydalanabilirsiniz.

Hakkında

Seo Şefi

Kurumsal ve Bireysel SEO Danışmanlığı Hizmeti. Organik Seo Uzmanı.

Hacklink zararları
Hacklink yapmanın zararları ...
Geri
Trustrank nedir? ...
İleri
trustrank nedir
YORUM YAZIN